Zakaz kopiowania, drukowania i rozpowszechniania zdjęć oraz treści strony internetowej bez zgody jej administratora.* Informacje

Aktualności
Ważne
Drodzy Rodzice!
 
Decyzją Rządu działalność przedszkola, z powodu zagrożenia epidemicznego Covid-19, zostaje dalej zawieszona do dnia 18 kwietnia 2021r. 
 

 

 
Życzenia
 
 
 
 Życzę Państwu, aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzmocnienia dającego radość, pokój i nadzieję. Wiosennego optymizmu oraz wszelkiej pomyślnościżyczy logopeda przedszkolny.
 

 

 
Czasowe ograniczenie działalności przedszkola
Drodzy Rodzice!
 
W związku z czasowym ograniczeniem działalności przedszkola zajęcia dla dzieci realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art.30c ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.- Prawo oświatowe.
 
W przypadku zamieszczenia kart pracy, których rodzice nie mają możliwości wydrukować, można je będzie po wcześniejszym zgłoszeniu odebrać w przedszkolu.
 
Wychowawcy grup są do Państwa dyspozycji poprzez pocztę mailową. aplikację Facebook oraz telefonicznie.
Zajączki- mgr M. Pacholec - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Liski- mgr A.Kik- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Jeżyki- w zastępstwie mgr M. Szołtysik- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Sówki- mgr A. Watras, mgr A.Fyk- Sówki MP32 (grupa zamknieta Facebook)
 
Dla osób zainteresowanych odbywają się konsultacje i rozmowy indywidualne z wychowawcami
- po wcześniejszym ustaleniu terminu.
 
 

 

 
WAŻNE!
Drodzy Rodzice!
 
Decyzją Rządu od 29.03. do 09.04. działalność przedszkola z powodu zagrożenia epidemicznego Covid-19 zostaje zawieszona. Przechodzimy na naukę zdalną.
 
Na wniosek rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, a także rodziców dzieci, którzy:
- są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działaność leczniczą,
- realizują zadania dotyczące koordynacji ratownictwa medycznego,
- realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
- pełnią służbę w jednostkach zapewniających bezpieczeństwo i porządek publiczny,
- wykonują działania ratownicze,
- są zatrudnieni w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej w rozumieniu art.6 pkt 5 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej,
- są zatrudnieni w ogrzewalniach i noclegowniach, o których mowa w art.48a ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej,
- są zatrudnieni w placówkach zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku, o których mowa w art.67 i art.69 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej,
- są zatrudnieni w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, regionalnych placówkach opiekuńczo-terapeutycznych oraz interwencyjnych ośrodkach preadopcyjnych,
- są zatrudnieni w formach opieki nad dziećmi w wieku do lat 3,
- są zatrudnieni w jednostkach systemu oświaty, o których mowa w art.2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r.- Prawo oświatowe  i realizują zadania na terenie tych jednostek,
 
na terenie przedszkola będzie zapewniona opieka przedszkolna. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie tego faktu wychowawcom. Informacja ta jest niezbędna do organizacji pracy placówki w ciągu najbliższych dni.

 

 

 
 
Ponadto prosimy, by obserwować dzieci w związku z rosnącą każdego dnia liczbą zakażeń. W przypadku wystapienia niepokojących objawów zalecamy niezwłoczny kontakt z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.
 
 
 

 

 

 

 
#Wirusoochrona
 
Akcja #Wirusoochrona w MP32, która ma na celu wzmocnienie działań przeciwepidemicznych. #LekcjaHIGIENY przypomniała nam zasady postępowania w sytuacji zapobiegania infekcjom, uświadomiła konieczność mycia rąk oraz propagowanie zdrowych postaw w codziennym życiu. 

 

 
Planetarium Orbitek
W czwartek, tj. 25 marca br. nasze przedszkole odwiedzi Planetarium Orbitek, dzięki któremu bliżej zapoznamy się z tematem kosmosu i Wszechświata. Każda grupa będzie uczestniczyć w specjalnie przygotowanym seansie.
 

 

 
Warsztaty z robotyki.
We wtorek, tj. 9 marca br. odbędą się w naszym przedszkolu warszaty z robotyki.
Warsztaty z robotem Photon wprowadzą dzieci w świat programowania oraz pozwolą zrozumieć tajniki interakcji człowiek-maszyna. Ucząc będziemy się bawić!
 

 

 
Rekrutacja!
Drodzy Rodzice!
Ruszają zapisy do przedszkola na rok 2021/2022. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola.
 
Więcej informacji w zakładce: REKRUTACJA 

 

 
Dbamy o powietrze!
 

 

 
Bal Karnawałowy
 

 

 
Życzenia
 

 

 
«pierwszapoprzednia123456następnaostatnia»

Strona 1 z 6